Kliknij po szczegóły

Nasze Marki

FISHER Research Labs

FISHER Research Labs to najstarszy na świecie producent wykrywaczy metali. Założony przez dr Gerharda Fischera w 1931 roku. FISHER Research Labs produkuje dziś jedne z najbardziej niezawodnych produktów na rynku. FISHER na przestrzeni lat udoskonalił swoją technologię, tworząc wielokrotnie nagradzane wykrywacze metalu, takie jak np. FISHER F75. Ich detektory osiągają lepsze wyniki niż ich konkurenci z wyższej półki cenowej. Wyznacza trendy w branży, regularnie ją przy tym rewolucjonizując wraz z wprowadzaniem kolejnych generacji urządzeń. FISHER Research Labs zwraca również uwagę na wygląd i ergonomię swoich wykrywaczy. Produkty FISHER’a sprawią, że będziesz chciał chodzić i machać przez cały dzień. Kup dziś FISHER'a i zacznij szukać skarbów! Sprawdź produkty!

GARRETT METAL DETECTORS

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym detektorystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę jako poszukiwacz skarbów, w stajni Garrett’a znajdziesz wykrywacz metalu, który jest właśnie dla Ciebie. Niezmiennie uznawany za czołowego producenta i największą nazwę w branży. Garrett oferuje specjalistyczne produkty dla profesjonalistów ale także kilka wyróżniających się modeli klasy podstawowej. Garrett istnieje od 1964 roku, kiedy wynalazca i przedsiębiorca Charles Garrett zdecydował, że dostępne wówczas wykrywacze metali są niezadowalające. Zaczął budować swój własny w Garland w Teksasie, gdzie do dziś, nieprzerwanie są produkowane. Sprawdź produkty!

Nokta | Makro Metal Detectors

Nokta | Makro Metal Detectors został uznany za najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie producenta wykrywaczy metali. Firma działa od 1986 roku i zwiększa swój udział w rynku sprzedaży jak burza. Koncern w budowie swoich urządzeń, zwraca uwagę na stosowanie tylko najwyższej jakości materiałów. Produkty Nokta | Makro to najmocniejsze i najbardziej wszechstronne wykrywacze metali w historii. Niezależnie od tego, czy poszukujesz monet, złota, czy też militariów, możesz znaleźć odpowiedni sprzęt dla Ciebie w asortymencie Nokta | Makro Detectors. Sprawdź produkty!

TEKNETICS

WYKOPKI I FANTY oferuje szeroką gamę wykrywaczy metali Teknetics i akcesoriów do wyboru. Jako dystrybutor Teknetics cieszymy się, że możemy wyposażyć Was w każdy typ detektora – od najprostszych do najbardziej zaawansowanych. Ciesz się tym wspaniałym hobby, dzięki swojemu innowacyjnemu technologicznie wykrywaczowi metalu firmy Teknetics. Gdziekolwiek będziesz szukać, odkryjesz wspaniałe znaleziska, ponieważ Teknetics konsekwentnie wykorzystuje najnowszą technologię do projektowania najnowocześniejszego sprzętu. Wybierz wykrywacz Teknetics i dołącz do poszukiwań już dziś. Sprawdź produkty!

POPRAW OSIĄGI SWOJEGO WYKRYWACZA Z ZASTOSOWANIEM SOND Z NASZEJ OFERTY

WYKOPKI_I_FANTY

Warszawa

ul. Mrówcza 243
04-697 Warszawa

+48 780 018 760
wykopkiifanty@gmail.com

Napisz do nas!

Sprawdź Pointery!

Kliknij i zobacz!

Trafiając do nas, masz lepsze pojęcie o tym,
który wykrywacz jest dla Ciebie najlepszy!

Z nami dowiesz się więcej!

Wielu ludziom termin „wykrywacz” czy „wykrywanie metalu” kojarzy się pewnie od razu z widokiem starego faceta, którego widzieli, jak szedł wzdłuż linii brzegowej, na wakacjach, na plaży, zeszłego lata. Jeśli jednak spojrzysz na to uzależniające hobby szerzej to widzisz dużo więcej niż tylko śmieszność na plaży.

Na początek trochę trudnej prawdy

Nie ma uniwersalnego czy "najlepszego" wykrywacza metalu!

Pytanie, które należy zadać, brzmi: "Jaki jest najlepszy wykrywacz metali dla rodzaju poszukiwań i mojego miejsca poszukiwań?”

Następie: „Jakie mam doświadczenie i jaki mam budżet?"

Aby odpowiedzieć na to pytanie, istnieje kilka czynników, które mogą lub nie mogą mieć wpływu na proces podejmowania decyzji.

Poznaj najlepsze marki!

Kliknij i zobacz więcej!